22/02/2013

Триває навчання в рамках проекту «Бібліоміст»

З 18 по 22 лютого 2013 року в Регіональному тренінговому центрі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки пройшов перший позаплановий тренінг за модулем „Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника”. Для участі в навчанні було запрошено представників 10 ЦБС області, переможців 1-2 раундів конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету»

 

 

Учасники тренінгу розглянули теми: «Інтелектуальна свобода та місце бібліотеки», «Концепція інтелектуальної свободи, доступність інформації та розширення функцій бібліотеки, «Вільний доступ і обмін інформацією як умова міжнародного бібліотечно-інформаційного співробітництва», «Бібліотека та цензура», «Кодекс етики бібліотекаря – визначення соціальної відповідальності професії та морально-етичних норм бібліотечно-інформаційного обслуговування».
В рамках круглого столу жваво пройшло обговорення питання „Доступність інформації та розширення функцій бібліотеки в умовах переходу до суспільства знань».
Бібліотекарі області із зацікавленістю прослухали лекцію „Профілактика емоційного вигорання та управління стресом”, отримали поради стосовно поведінки при емоціональному виснаженні, як вирішувати конфліктні ситуації, провели практичні заняття.
Багато уваги учасники тренінгу приділили вивченню теми «Бібліотека веб 2.0. Сайт сучасної бібліотеки». Вони прослухали лекцію, відвідали Науково-технічну бібліотеку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Під час екскурсії директор НТБ Лариса Петрівна Семененко ознайомила бібліотечних працівників області з роботою однієї з кращих університетських бібліотек країни, докладно розповіла про роботу сайту наукової бібліотеки, поділилася досвідом по його створенню.
Традиційним для тренінгів вже стало проведення конкурсів презентацій. Цього разу він був присвячений темі «Сайт бібліотеки: досвід, плани, перспективи». Всі учасники тренінгу поділилися своїм поглядом на сайт сучасної бібліотеки, запропонували моделі майбутніх сайтів своїх бібліотек. Переможцем було визнано презентацію Кегічівської ЦБС, яку представила провідний методист Р. Пахомова .
Всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

 

Новини та події

22/10/2021
Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги
Заняття з підвищення кваліфікації 06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16