03/05/2011

День Перемоги

Цикл заходів, присвячених 66-річниці Перемоги

Перемога у Великій Вітчизняній війні – подвиг і слава нашого народу. Як би не змінювались останнім часом оцінки і навіть факти нашої історії, 9 травня – День Перемоги залишається незмінним. І священний обов’язок нас, живих – увічнити пам’ять полеглих за свою Батьківщину.

До 66-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 — 1945 років у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці було проведено цикл заходів.

- 28 квітня відбулася літературно-музична година „Дорогами війни”, проведена працівниками міського абонементу ХОУНБ спільно з Харківською школою мистецтв для підлітків і дорослих. Запрошені на захід учні школи та читачі бібліотеки подивились концерт, присвячений Дню Перемоги „Пісні Великої Вітчизняної війни”.


- „Ціною власного життя” – так називалась бесіда, яку працівники Харківської ОУНБ провели 4 травня у Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних людей Червонозаводського району.

- Літературно-музична композиція „Шляхами мудрості і слави” до Дня Великої Перемоги відбулась 5 травня 2011 року у читальному залі ХОУНБ.

Перемозі у Великій Вітчизняній війні присвячені виставки, розгорнуті у ці дні в бібліотеці:
-- „Врятований світ пам’ятає” – книжкова виставка,
-- „Переможці” – виставка періодичних видань - у читальному залі ХОУНБ
-- „Вечной памятью живы” – книжкова виставка на міському абонементі.

 

Проекти, програми