08/06/2016

Бібліотека приходить на допомогу

8 червня на базі Зміївської ЦБС відбувся виїздний тренінг "Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи"

 

 

Чимало людей кожного дня стикаються з проблемою пошуку роботи. Особливо гостро це відчувають люди із зони АТО, які були вимушені поспіхом покинути свої домівки та досі не мають змоги повернутися.
У чужому місті їм складно, шукати житло та роботу. Роботодавці висувають іноді такі вимоги до кандидатів, що можуть здатися нереальними з першого погляду та злякати потенційних працівників.
Як не розгубитися та вигідно підкреслити свої особисті та професійні якості? Бібліотека приходить на допомогу та дає відповіді на низку актуальних питань щодо працевлаштування.
Так, 8 червня на базі Комунального закладу Зміївська централізована бібліотечна система, в рамках спільного проекту «Об’єднання громади: навчальні та інтеграційні програми для ВПО у Харкові», що реалізується Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою та Українською ініціативою з підвищення громадської довіри відбувся тренінг «Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи».
Тренери регіонального тренінгового центру ХОУНБ Наталя Грачова та Ольга Зубренко провели тренінг із внутрішньо переміщеними особами та зміївчанами про ефективні методи пошуку роботи.
Окрім традиційних джерел, таких як центри зайнятості та газети з оголошеннями, були розглянуті й сучасні - інтернет-сайти, та навіть спеціальні соціальні мережі. Тренери звернули увагу учасників на важливі деталі, що допоможуть уникнути шахрайства та незручних ситуацій.
Крім того, під час тренінгу всім було запропоновано скласти власне резюме та розмістити його на одному з сайтів за допомогою ноутбуків та стаціонарних комп’ютерів.
Під час виконання практичної частини тренери розповіли про різновиди резюме та деякі правила їх складання, відзначили перевагу супровідного листа та продемонстрували, як надіслати ці документи безпосередньо до відділу кадрів електронною поштою.
Наприкінці учасники тренінгу поділились своїми враження та виказали свої побажання стосовно подальшого проведення виїздних тренінгів РТЦ ХОУНБ на базі КЗ Зміївської центральної бібліотечної системи.

 

Новини та події

06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція 09/08/2021
Застілля
Інформаційна година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16