22/04/2011

Вірність традиціям у Свято Світлого Воскресіння

Виставка - експозиція

Світлому Дню Христового Воскресіння була присвячена виставка-експозиція „Вірність традиціям у Свято Світлого Воскресіння”, розгорнута на Великодні свята у відділі технічної та сільськогосподарської літератури Харківської ОУНБ.

 

 

Великдень. Пасха. Світле Воскресіння Христове... Це свято треба відзначати так, як уміли наші предки: радісно, весело, з чистим серцем і любов’ю до людей.
У православних кожне велике церковне свято відзначається не тільки релігійними обрядами, але і стравами домашньої кулінарії, які готують і подають до святкового столу.
За багато тисячоліть людство створило чимало кулінарних рецептів які і сьогодні відповідають церковним вимогам і обрядовим законам. Саме народній православній кухні присвячена виставка. На ній широко представлені кулінарні збірки, де зібрані рецепти пісних і скоромних страв з урахуванням вікових традицій православної культури харчування.
Прикрасити свою домівку на свята вишивками, писанками, декоративними композиціями допоможуть матеріали, запропоновані у другому розділі виставки.
Пасха – це свято і в душі, і в домі. Його треба усвідомити усім серцем і доброта, радість та надія прийдуть до кожної нашої оселі.

 

Проекти, програми