17/03/2016

Моя нова поліція – моя безпека

Зустріч з представниками нової поліції

17 березня 2016 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч «Моя нова поліція – моя безпека» з представниками нової поліції.
Одна з найважливіших реформ, що проводяться сьогодні в Україні, – реформа правоохоронних органів. З метою підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи Національної поліції України IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обміні) в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL) започаткували проект “Моя нова поліція: громадська підтримка реформи національної поліції”.

 

 

В рамках проекту в Харківській ОУНБ пройшла зустріч “Моя нова поліція – моя безпека” для студентів другого курсу Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету.
Під час заходу представники патрульної поліції – старший інспектор сектору прес-служби Оксана та патрульні поліцейські Денис і Євген – розповіли про особливості своєї роботи, про те, як відбувався професійний відбір кандидатів, про комп’ютерне тестування, попередні місця роботи, вищу освіту, про досвід роботи та цікаві випадки за період служби тощо.
Між підлітками та патрульними поліцейськими пройшла бесіда у формі діалогу. Кожен учасник заходу мав можливість задати різноманітні питання поліцейським. Патрульні разом із присутніми розігрували ситуації з житя та дали алгоритм їх вирішення.
Дуже приємно було спостерігати, як змінюється ставлення людей до поліції: від настороженого до довірчого. Історії життя поліцейських, цікава інформація з перших вуст, спілкування в невимушеній обстановці і відповіді на всі питання без винятку створили ауру розуміння між читачами і поліцейськими.
Час пролетів непомітно. Зустріч, яка була теплою та дружньою, завершилася чаюванням з солодощами, пам'ятною фотосесією та селфі з поліцейськими і бібліотекарями.
В подальшому у бібліотеці відбудуться ще декілька заходів за участі поліцейських. Слідкуйте за нашими оновленнями на сайті та сторінках бібліотеки в соціальних мережах!

 

Новини та події

06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція 09/08/2021
Застілля
Інформаційна година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16