24/11/2015

«Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках»

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека продовжує реалізовувати проект «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках»

Учасниками тренінгів стали непрацевдаштовані мешканці міста Харкова, внутрішньо переміщені особи.
Проект викликав зацікавленість у мешканців області, тому на прохання Куп’янської та Змієвської ЦБС, а також Районних центрів зайнятості цих міст, Регіональний тренінговий центр обласної бібліотеки провів 2 тренінги з ефективного пошуку роботи.

 

 

19 листопада відбувся тренінг у приміщенні Куп’янськой районної центральної бібліотеки. Куп’янский район один з найвіддаленіших в області, межує з Луганською областю. Для не працевлаштованих жителів міста та окремих сіл району тренінг з працевлаштування викликав жвавий інтерес, в інтерактивній формі слухачі відпрацьовували методи, форми та техніку пошуку роботи, складання персонального резюме, супроводжувального листа та правил ділового листування електронною поштою, проведення перемовин з роботодавцем., та як не натрапити на шахраїв.
В тренінгу прийняла участь Водолазька Лілія Олегівна – начальник відділу активної підтримки безробітних Куп`янського міськрайцентру зайнятості. Вона підкреслила, що партнерство між центрами зайнятості та бібліотеками є дуже корисним. Це співробітництво спрямоване на розширення доступу громадян до послуг з працевлаштування.
24 листопада 2015 року у приміщенні Зміївського Районного Центру Зайнятості відбувся тренінг «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках» Тренінг було проведено спільно із Комунальним закладом «Зміївська централізована бібліотечна система» та Регіональним тренінговим центром ХОУНБ.
Слухачів було близько 20 осіб. Це безробітні як місцеві жителі так і внутрішньо переміщені особи та демобілізовані із АТО. На тренінгу були розглянуті питання сучасного механізму пошуку роботи, використання сайтів та онлайн-сервісів для працевлаштування, джерел пошуку вакансій.
Тренер РТЦ Наталія Грачова змістовно відповіла на питання слухачів щодо складання резюме, супровідного листа, проведення співбесіди з роботодавцем. Особливу зацікавленість присутніх викликала інформація як уберегти себе від шахрайства при пошуку роботи.
В роботі тренінгу взяла участь спеціаліст Зміївського районного центру зайнятості Любов Джокленко. Вона відмітила, що для м. Зміїв важливо, що саме бібліотеки зараз надають безкоштовний доступ до Інтернету, який можна використати для пошуку вакантних місць через численні сайти, що сприяє підвищенню конкурентоспроможності членів громади на ринку праці.
Проект «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках» викликав зацікавленість у районних ЦБС області - говорить тренер проекту Наталія Грачова,- саме на їх прохання ми і вирішили проводити віїздні тренінги в районних бібліотеках. Куп’янськ та Зміїв це перші наші виїзди до не працевлаштованих мешканців області. На сьогодні вже є запрошення від інших районних бібліотек. Проект працює і ми будемо проводити тренінги з працевлаштування і надалі.

 

Новини та події

06/10/2021
Безпечний онлайн для пенсіонерів
Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова 01/10/2021
Серце, зігріте добром
Музична година 30/09/2021
Від року до класики
Книжково-ілюстративна виставка 26/09/2021
Вижити в соціальних медіа
''Ми виживали як могли'', – могли б
сказати учасники тренінгу-квесту від
''Майстерні медійної грамотності'', який
ми влаштували для гвардійців
Національної гвардії України 26 вересня. 22/09/2021
Подружитись зі смартфоном? Не проблема!
Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова 13/09/2021
Бенефіс яблука
05/09/2021
З Україною в серці
До Дня Незалежності України 02/09/2021
Квіткова абетка. Літера Л
Продовжуємо вивчати ''квіткову'' абетку! 27/08/2021
Ми - усміхнений народ?
Музично-інформаційна година 19/08/2021
Бібліотека в Тік-Ток
Вебінар 10/08/2021
Шанель - це не мода, Шанель - це стиль
Виставка-експозиція 09/08/2021
Застілля
Інформаційна година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16