28/02/2011

Тиждень відкритих дверей в Інтернет

Харківський Регіональний тренінговий центр підтримав загальноєвропейский проект, учасниками якого стали люди похилого віку, які не мали досвіду роботи в Інтернеті.

З 28 лютого по 5 березня 2011 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці проходив “Тиждень відкритих дверей в Інтернет”. Мета заходу - навчити користувачів бібліотеки та усіх бажаючих основам комп'ютерної грамотності, показати можливості всесвітньої мережі Інтернет.

 

 

Подолати свій страх, навчитися користуватися комп’ютером, відкрити для себе безмежний світ Глобальної мережі, отримати навички онлайн-спілкування зі своїми друзями - саме ці знання отримали активні пенсіонери протягом “Тиждня відкритих дверей в Інтернет”.

З 28 лютого, в Україні розпочався ''Тиждень відкритих дверей в Інтернет'', який в Європі ініціював Telecenter-Europe за активної підтримки програми Microsoft ''Світ безмежних можливостей''. 270 центрів IDEA та бібліотек, що працюють в програмі ''Бібліоміст'' надають безкоштовний доступ в онлайн та швидке навчання усім українцям.

 

Проекти, програми