30/09/2009

Організації нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету

Конкурс для публічних бібліотек України

30 вересня 2009 р. програма «Бібліоміст» оголосила Конкурс на участь у проекті організації нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету для публічних бібліотек України.

У ході першого туру програми у кожній з 24-х областей та в АР Крим було відібрано по одній міській або районній бібліотеці разом з філіями. В конкурсі від Харківської області приймали участь Шевченківська та Кегичівська ЦБС, ЦБС Куп'янського району та м. Чугуїв.

За результатами першого туру в конкурсі перемогла ЦБС міста Чугуєва. ЦБС міста Чугуєва налічує 5 бібліотек. У рамках проекту ЦБС міста Чугуєва отримає набір обладнання, який включатиме:

- Центральна бібліотека - 3 комп’ютери

- Бібліотека-філія для юнацтва, м. Чугуїв - 2 комп’ютери

- Бібліотека-філія для дітей, м. Чугуїв - 3 комп’ютери

- Бібліотека-філія мікрорайону ''Дружба'', м. Чугуїв - 5 комп’ютери

Бібліотеки обладнають влітку 2010 року. Перед отриманням обладнання бібліотекарі пройдуть навчальні курси з інформаційних технологій та нових бібліотечних послуг. Це допоможе їм краще обслуговувати користувачів бібліотек і допомагати їм з пошуком необхідної інформації. Бібліотекарів навчатимуть в регіональному навчальному центрі при Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці, який «Бібліоміст» облаштує навесні 2010 року.

 

Проекти, програми