28/11/2014

Продовжується проект

Завершився черговий тренінг для користувачів бібліотеки в рамках проекту „Відкрий для себе Інтернет.”

Курси «Основи комп'ютерної грамотності» досить популярні серед користувачів бібліотеки, особливо пенсіонерів. Їх доступність та ефективність перевірена часом.

 

 

За чотири з половиною роки роботи проекту „Відкрий для себе Інтернет” було проведено понад 30 тренінгів, на яких отримали початкові знання з комп’ютерної грамотності майже 350 користувачів бібліотеки.
Навіть після проходження комп'ютерних курсів наші учні нерідко повертаються, щоб ще краще навчитися користуватися комп'ютером, відкрити для себе нові можливості. За останній час до нас звертаються багато пенсіонерів з проханням допомогти їм навчитися користуватися ноутбуком, планшетом чи електронною книжою. Ми надаємо особисті консультації всім бажаючим.
В роботі цього тренінгу брав участь найстарший учасник за весь час існування проекту Бурних Володимир Семенович, якому в цьому році виповнилось 90 років.
Якщо у вас є сили і бажання оволодіти сучасною технікою, навчитися користуватися ПК, то не зволікайте! Приходьте, записуйтеся на курси комп'ютерної грамотності для пенсіонерів, ми допоможемо вам подружитися з комп'ютером!

 

Проекти, програми