01/11/2014

Спілкування без меж

Міжкультурна зустріч

1 листопада 2014 року в Харківській обласній бібліотеці відбулася міжкультурна зустріч, яку провели Центр європейської інформації разом з Фундацією регіональних ініціатив.

 

 

Метою заходу було знайомство та культурний обмін між студентами різних країн. Протягом вечора кожен міг задати питання, що його цікавить, студентам з Іраку, Індії, Туркменістану.
Так, учасники дізналися про про звичаї багатоженців, релігію та політичну обстановку в Іраку, про індійські касти та проблеми з мовним розумінням, про політику управління в Туркменістані, який є закритою країною, а місцеві мешканці дуже були б раді туристам, та ще багато цікавого.
Головною мовою спілкування була англійська, але можна було потренуватись в вимові арабської, туркменської мови та хінді. Кожен з учасників приніс з собою національні солодощі, якими ласували протягом вечора.
Зацікавив присутніх майстер-клас з національних танців. Манар Алсолтан з Іраку показав різні танці арабського Сходу. Самі сміливі дівчата змогли попрактикуватись в виконанні весільних танців.
Всі учасники заходу були дуже задоволені культурним обміном, і не зважаючи на те, що спілкування тривало 5 годин, їм жаль було розходитись. Присутні висловили надію на те, що такі зустрічі стануть регулярними.

 

Проекти, програми