28/10/2014

Безсмертя народного подвигу

Урок пам’яті

28 жовтня наша країна відзначає День визволення від німецько-фашистських загарбників. Неймовірно тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль. Але пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу, живе і нині.

 

 

Одному із таких людей був присвячений урок пам’яті, що пройшов у читальній залі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки. Іван Степанович Конєв став для Харкова Маршалом Перемоги, адже саме його війська остаточно звільнили місто від гітлерівських завойовників.
Присутні на заході підопічні Територіального центру соціального забезпечення Червонозаводського району м. Харкова прослухали розповідь про нелегку долю Івана Степановича, про славні перемоги та невдачі, про сповнене захопленнями та розчаруваннями особисте життя.
В ході заходу біли показані відео ролики «Ой, у зеленому садочку», «Мальви», «Піккардійська терція», «Одна єдина». Наостанок гості подивилися документальний фільм «Мадонна Маршала Конєва».

 

Проекти, програми