15/09/2014

Гумор, що нас єднає

Відео година

15 вересня 2014 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який цього року пройде під гаслом “Бібліотека - територія єдності”, у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшла відео година “Гумор, що нас єднає”.

 

 

Підопічні Територіального центру соціального забезпечення Червонозаводського району м. Харкова радо зібралися на нову зустріч після літньої перерви. Цей захід недарма був присвячений гумору. Адже саме він допомагає людям у скрутних ситуаціях.
Сьогодня Україна переживає нелегкі часи, але у довготривалій боротьбі за свою національну ідентичність український народ завжди виявляв не лише героїзм та волю до перемоги, а й розвивав критичне світосприймання. Це було своєрідним засобом духовного утвердження і самозахисту.
Дійсно, сміх завжди був великою силою в боротьбі народу як із внутрішніми ворогами, так і з загарбниками. У скарбниці народної гумористики міститься невичерпне джерело жанрів. Це і українські анекдоти, жарти, дотепи, небилиці, бувальщини, байки, гуморески, жартівливі пісні, коломийки, каламбури,усмішки, смішні афоризми.
Дотепне слово може розрядити напружену ситуацію, врятувати від зриву важливі перемовини чи зупинити сварку. А лікарі відзначають, що з двох однакових хворих зазвичай швидше одужує той, хто дивиться на світ із усмішкою і полюбляє жарти.
Узагалі гумор дуже допомагає налаштувати душевний стан на позитивну хвилю. Адже варто пожартувати, і все навкруги перестає видаватися таким одноманітним, безнадійним і передбачуваним, а настрій обов'язково покращується. Та й різноманітні життєві прикрощі сприймаються значно легше, якщо ставитися до них із гумором.
Присутні з цікавістю прослухали інформацію, що підготували працівники читальної зали та подивилися відео-роліки: “Мальви” Ані Лорак, “Україна” Тарас Петриненко, уривки з фільмів “За двома зайцями”, “Весілля у Малинівці”, “Життя та пригоди Міші Япончика” та уривки з гуморестичних перидач. Приємним завершенням заходу стало фруктове частування.

 

Проекти, програми