12/06/2014

Оптимізація мережі: бібліотеки, кадри, фонди

Засідання обласного клубу професійного і творчого спілкування директорів ЦБС

12 червня 2014 року в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося засідання обласного клубу професійного і творчого спілкування директорів ЦБС на тему: «Оптимізація мережі: бібліотеки, кадри, фонди».

 

 

Відкрила засідання директор обласної бібліотеки Шостко Н.І., звернувшись до бібліотекарів із вступним словом. Лепетюк О.Л., адвокат, керівник ХОО незрячих юристів, розповів про дистанційні пункти безоплатної правової допомоги, про те, яким чином вона здійснюється та надав адресу порталу, куди можуть звертатися із своїми питаннями працівники бібліотек. Про результати діяльності програми «Бібліоміст» в Харківській області доповів регіональний представник цієї програми Щетинин В.П.
Зацікавили директорів і правові аспекти діяльності бібліотек, юридичну консультацію на цю тему надала Н.В.Юшина, завідуюча юридичним відділом Харківського обкому профспілок працівників культури. Вона відповіла на запитання стосовно надбавок та зменшення заробітної плати, питання про додаткову відпустку, про пільги для бібліотекарів, що працюють на неповну ставку, розповіла про охорону праці та матеріальну відповідальність та ін.
Олейник О.В., методист обласного науково-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культури повідомила про виконану роботу у 2013-2014 роках, оголосила плани на друге половину цього року та наступний. Стосовно стратегічних напрямків розвитку дитячих бібліотек регіону, про традиції та інновації розповів заступник директора з наукової діяльності Харківського ОДБ Драган Р.А.
Завідувачка науково-методичним відділом ХОУНБ Бакаєва Г.В. проаналізувала діяльність бібліотек Харківської області, озвучила показники та результати моніторингу. Із питанням «Харківський регіональний тренінговий центр: стратегічні пріоритети роботи на 2014-2015 роки» виступила Грачова Н.М., головний методист науково-методичного відділу.
За круглим столом виступили директори ЦБС області: Сініченко Л.В. (Сахновщинська ЦБС), Рябова Л.О. (Лозівська ЦБС), Козловська К.О. (Богодухівська ЦБС), Кантемир Л.Ф. (Дергачівська ЦБС), Голубова Г.І. (Краснокутська ЦБС), Лисаченко В.М. (Ізюмська районна ЦБС) та ін. Вони обговорили проблемні питання діяльності ЦБС та обмінялися досвідом роботи.

 

Проекти, програми