11/04/2014

Продовжується серія тренінгів

В Регіональному тренінговому центрі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки продовжується серія тренінгів за темою «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» для переможців 4-5 раундів програми «Бібліоміст». Навчання проходило для бібліотечних працівників ЦБС Харківського району та Чугуївської ЦБС.

 

 

Серед тем тренінгу важливу увагу було приділено вивченню особливостей проектної діяльності, як умови інноваційного розвитку бібліотеки і професійного зростання бібліотекарів. На яку чию підтримку можут розраховувати бібліотеки.у проектному та програмному підході до свого розвитку
Учасники тренінгу під час практичних занять підготовили власні проекти (сформулювали назви проекту, написали анотації, розробили мету та завданя, етапи реалізації, визначили очікувані результати і можливості подальшого розвитку проекту і майбутнього фінансування).
Під час тренінгу його учасгики ознайомилися з класифікацією інформаційних продуктів, інноваційними послугами бібліотек, маркетингом як частиною управлінської діяльності, функціями маркетингу в бібліотечній сфері, розглянули можливості фандрейзингу як джерела додаткового фінансування бібліотек.

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

 

Проекти, програми